Bar&Billiards Brode                     Bar&Billiards Brode » Biljardi ja liveseuranta » Kilpailukaaviot » Kilpailun ottelukaavio » Ottelukaavio taulukkona

Hävinneiden puoli

B-SM Divarimestaruus RG7 8-pallo Yläkaavio

Voittaneiden puoli

Voittopisteet:
 
5 5 5 5 5 5 5 
 0Nguyen Huy DNSA15 
    Koski Mikko5 
 3Pelkonen Jan  0W.O.   Koski Mikko3 
 7      W.O.0 3 
   5Pelkonen Jan  A1Lilja Valtteri4 
      Lilja Valtteri5  2 
 2Kamotskin Kimmo  5Pelkonen Jan  1Lilja Valtteri5   
 7    Pelkonen Jan0  
     5Kamotskin KimmoA16 B1Svensk Miikka
        Svensk Miikka5 CUP
Lamminaho Tommi  5Kamotskin Kimmo  5W.O.   Svensk Miikka5  
CUP       W.O.0 1  
   0W.O.  A2Svensk Miikka5 
      W.O.0   
 5Lamminaho TommiB5 0W.O.   Miettinen Toni1  
  Miettinen Toni5 
 3Aittola KonstaA13 
 7  Herranen Arttu5 
 4Karlsson Daniel  0W.O.   Herranen Arttu5 
 4      W.O.0 7 
   5Karlsson Daniel  A3Herranen Arttu0 
      Vartiainen Johanna5  7 
 1Vuorinen Nico  5Karlsson Daniel  2Vartiainen Johanna3   
 4    Karlsson Daniel1  
     5Vuorinen NicoA14 B2Käpylä Harri
     6  Nyman Pekka5 CUP
Leppiaho Markus  5Vuorinen Nico  5Venho Kari  3Nyman Pekka3  
CUP       Venho Kari4 5  
   0Venho Kari  A4Käpylä Harri5 
      W.O.0   
 5Leppiaho MarkusB6 0W.O.   Käpylä Harri5  
  Käpylä Harri5 
 0Saloheimo JoonasA11 
 3  Kaipainen Janne5 
 5Gustafsson Jesse  0W.O.   Kaipainen Janne5 
 6      W.O.0 2 
   5Gustafsson Jesse  A5Kaipainen Janne5 
      Turunen Jouni5  1 
 3Gustafsson Jesse  5Gustafsson Jesse  4Turunen Jouni4   
 2    Gustafsson Jesse2  
     5Siekkinen TimoA12 B3Kaipainen Janne
     3  Tainio Tatu5 CUP
Ruottinen Roope  4Siekkinen Timo  5Koskela Joonas  5Tainio Tatu5  
CUP       Koskela Joonas3 4  
   0Koskela Joonas  A6Tainio Tatu2 
      W.O.0   
 5Ruottinen RoopeB7 0W.O.   Kolehmainen Marko3  
  Kolehmainen Marko5 
 5Matikainen CasperA9 
 6  Vehman Aki5 
 5Matikainen Casper  0W.O.   Vehman Aki2 
 2      W.O.0 6 
   2Ronkonen Miio  A7Leppä Ville1 
      Ronkonen Miio1  6 
 3Matikainen Casper  5Ronkonen Miio  6Leppä Ville5   
 1    Leppä Ville5  
     5Takanen MikkoA10 B4Koso Ismo
        Vastapuu Antti DNS0 CUP
Syrjä Olli  0Takanen Mikko  5Vastapuu Antti DNS   Koso Ismo5  
CUP       Koso Ismo5 1  
   0Vastapuu Antti DNS  A8Koso Ismo5 
      W.O.0   
 5Syrjä OlliB8 0W.O.   Laaksonen Juha1  
  Laaksonen Juha5 
Pudonneet: 17.-24. 25.-32. 33.-48. 49.-64. 
  
 3Vehman AkiA7 
 5  Pannula Teemu5 
 1Vartia Joonas  0W.O.   Pannula Teemu5 
 1      W.O.0 3 
   5Vartia Joonas  A9Pannula Teemu5 
      Vartia Joonas1  4 
 3Laaksonen Juha  5Vartia Joonas  6Matikainen Casper2   
 3    Matikainen Casper5  
     5Laaksonen JuhaA8 B5Pannula Teemu
     1  Saario Mikko4 CUP
Lilja Valtteri  5Laaksonen Juha  5Saario Mikko  7Takanen Mikko4  
CUP       Takanen Mikko5 5  
   4Saario Mikko  A10Lamminaho Tommi2 
      W.O.0   
 5Lilja ValtteriB1 0W.O.   Lamminaho Tommi5  
  Lamminaho Tommi5 
 5Turunen JouniA5 
 4  Saloheimo Joonas5 
 5Turunen Jouni  0W.O.   Saloheimo Joonas2 
 3      W.O.0 7 
   1Pulkkinen Petri  A11Toropainen Ari5 
      Pulkkinen Petri2  3 
 5Turunen Jouni  5Pulkkinen Petri  4Toropainen Ari5   
 5    Toropainen Ari5  
     5Kolehmainen MarkoA6 B6Toropainen Ari
     2  Partanen Jani0 CUP
Turunen Jouni  3Kolehmainen Marko  5Partanen Jani  1Siekkinen Timo0  
CUP       Siekkinen Timo5 4  
   0Partanen Jani  A12Leppiaho Markus4 
      W.O.0   
 2Herranen ArttuB2 0W.O.   Leppiaho Markus5  
  Leppiaho Markus5 
 5Vartiainen JohannaA3 
 5  Aittola Konsta5 
 1Vartiainen Johanna  0W.O.   Aittola Konsta2 
 5      W.O.0 1 
   3Peräinen Pauli  A13Haverinen Juho5 
      Haverinen Juho5  5 
 5Nyman Pekka  5Peräinen Pauli  2Haverinen Juho5   
 4    Peräinen Pauli0  
     5Nyman PekkaA4 B7Haverinen Juho
     4  Vainio Hannaleena0 CUP
Nyman Pekka  5Nyman Pekka  5Vainio Hannaleena  5Vuorinen Nico2  
CUP       Vuorinen Nico5 2  
   1Vainio Hannaleena  A14Ruottinen Roope2 
      W.O.0   
 3Tainio TatuB3 0W.O.   Ruottinen Roope5  
  Ruottinen Roope5 
 5Koski MikkoA1 
    Syrjä Olli5 
 3Koski Mikko  5W.O.   Syrjä Olli5 
 6      W.O.0   
   0W.O.  A15Syrjä Olli1 
      W.O.0  1 
 4Miettinen Toni  0W.O.   Nguyen Huy DNS0   
 6    Nguyen Huy DNS5  
     5Miettinen ToniA2 B8Levo Juha
     3  Kamotskin Kimmo5 CUP
Leppä Ville  5Miettinen Toni  5Forsström Peter  6Kamotskin Kimmo1  
CUP       Forsström Peter3 4  
   0Forsström Peter  A16Levo Juha5 
      W.O.0   
 5Leppä VilleB4 0W.O.   Levo Juha5  
  Levo Juha5 
Pudonneet: 17.-24. 25.-32. 33.-48. 49.-64. 

Cup-kaavion ottelut

 

16 cup

Puolivälierät

Semifinaali

Finaali

Voittaja

 
 Voittopisteet:
 
6 6 6 6 
 Svensk Miikka   
     
      
    
 Käpylä Harri     
        
      
     
 Kaipainen Janne     
         
          
       
 Koso Ismo      
        
      
    
 Pannula Teemu    
       
        
      
 Toropainen Ari       
          
        
      
 Haverinen Juho    
       
        
     
 Levo Juha    
      
     
  
9.-16.
  
5.-8.
  
3.-4.
  
2.
  
1.
 

Toteutus: Resulttia Solutions

Päivitetty: la 29.03.2014 21:14